קצבה חודשית לכל החיים

תכנון חיסכון פנסיוני הוא אחד המהלכים החשובים ביותר בחייו של אדם. החיסכון הפנסיוני הוא נכס עיקרי ותפקידו להחליף את המשכורת החודשית עם היציאה לגמלאות. סוכנות ביטוח דן-גור ניהול הסדרים פנסיונים, מתמחה בנושא החיסכון הפנסיוני ומעמידה לרשותך צוות מקצועי ואפיקי חיסכון מגוונים.

 סוכנות ביטוח דן-גור שמה לה למטרה לספק לכל אחד מלקוחותיה תחושת ביטחון, בעיקר בכל מה שנוגע לעתידו ולעתיד משפחתו. הסוכנות מספקת ללקוחותיה צוות מקצועי בתחום החיסכון הפנסיוני בשילוב מגוון אפיקי חיסכון וכלים טכנולוגיים. כך יכולה הסוכנות לבנות לכל לקוח תוכניות ביטוח משולבות עם פנסיה לכל החיים, יחד עם כיסויים ביטוחיים נוספים המגנים עליו ועל בני משפחתו.

כמו כן, הסוכנות מספקת שירות ניהול הסדרים לבעלי עסקים ומנהלים, המאפשר לכל עובד לדעת כי לרשותו עומדת סוכנות ביטוח מובילה המספקת מענה ביטוחי לכל צורך, ובעיקר בתחום הפנסיה.
 

חיסכון פנסיוני – הנכס החשוב ביותר של העובד

בכל חודש אתה מקבל משכורת חודשית המספקת לך מענה פיננסי לצרכיך בין אם מדובר בתחזוקת הבית, חופשה, בגד חדש או חוג לילדים. אך מה יקרה ביום בו תצא לפנסיה והמשכורת החודשית תפסק? פה נכנס לתמונה החיסכון הפנסיוני, שתפקידו לספק קצבה חודשית לכל ימי חייו של המבוטח.
 
אם בעבר נושא החיסכון הפנסיוני היה זכות ולא חובה, כיום כל עובד מחויב בחיסכון פנסיוני ויותר מכך – האחריות על הרכב החיסכון הפנסיוני מוטלת על העובד. לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע המכיר התחום, וידע מצד אחד לפרוס בפניך את מגוון האפיקים העומדים לרשותך ומהצד השני יספק מידע מקצועי רחב ושירות אובייקטיבי.
מחשבון פנסיה>>
 

מוצרי חיסכון פנסיוני העומדים לרשותך בסוכנות

אנו משווקים את כל קרנות הפנסיה החדשות וביטוחי מנהלים.
עם שילוב מושכל של המוצרים והתאמה אישית, נוכל להתאים עבורך את המוצר המתאים שילווה אותך עד גיל הפרישה.