העיקר שתהיו בריאים

כסף, נכסים, עסקים – ללא בריאות טובה כל זה לא שווה. סוכנות ביטוח דן-גור ניהול הסדרים פנסיונים מעמידה לרשותך ביטוחי בריאות מתקדמים, שיבטיחו שבעת הצורך אתה והיקרים לך תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.
 
רכישת ביטוח בריאות פרטי היא מהלך חשוב המבטיח את עתידם הרפואי של המבוטח ומשפחתו. סוכנות דן-גור, העובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל, מעמידה לרשותך את ביטוחי הבריאות המתקדמים ביותר.

בסוכנות ביטוח דן-גור הסדרים פנסיונים תקבל חבילת ביטוח מותאמת אישית בהתאם לצרכיך ולתקציב העומד לרשותך, ובעת הצורך יעמוד לימינך צוות מומחה שיסייע לך לקבל טיפול מהיר ומעולה.

ביטוח בריאות פרטי – הביטוח המקיף ביותר

ביטוח רפואי פרטי הינו ביטוח הבריאות המקיף ביותר הקיים היום בישראל. ביטוח בריאות פרטי מותאם בדיוק לצרכי המבוטח, ובין הכיסויים אותם הוא כולל ניתן למנות תרופות וטיפולים המצילים או מאריכים חיים, השתלות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, בחירת רופא מנתח, בחירת רופא מרדים ועוד.

בניגוד לביטוח בריאות פרטי, קיימים בישראל עוד שני רבדים בתחום ביטוחי הבריאות המספקים מענה חלקי ביותר:

  • ביטוח בריאות ממלכתי – על פי חוק כל תושב ישראל זכאי לביטוח זה, ששירותיו ניתנים על ידי קופות החולים השונות. זהו ביטוח בסיסי ביותר.כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות
  • שירותי בריאות נוספים (שב"ן) – מוכרים כ"ביטוחים משלימים". שירותים אלה מספקים מענה מקיף יותר מביטוח בריאות ממלכתי כגון בדיקות הריון, טיפולי שיניים ועוד. עם זאת שירותים אלה אינם מספקים תרופות וטיפולים המצילים או מאריכים חיים.
    כיסוי לשירותים אמבולטוריים שונים