ביטוח רפואי לרילוקיישן - מוצרים

מוצרי ביטוח רילוקיישן העומדים לרשותך בסוכנות

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

הביטוח הרפואי שלנו
פוליסת ביטוח הבריאות של DavidShield מעניקה כיסוי רפואי ושקט נפשי לישראלים המתגוררים תקופות ממושכות מחוץ למדינת ישראל. DavidShield היא מובילת שוק עולמית בתחום ביטוח הבריאות לעובדים מחוץ לארץ מוצאם ומספקת ביטוח רפואי, בזמינות מלאה 24/7 בשפה העברית לישראלים בכל רחבי העולם.

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל הוא תחום ייחודי המשלב זמינות, הקשבה ויכולת לפתור בעיות בזמן אמת
הביטוח הרפואי לישראלים בחו"ל מחייב אותנו לתת שירות איכותי וזמין וינתן לך בכל מקום בעולם כאילו היינו בצידו השני של הכביש, גם כאשר בפועל הינך בדרום מקסיקו, בהולנד או בטאיוואן.

ביטוח רפואי ללקוחות פרטיים ועסקיים
ביטוח הבריאות ניתן הן ללקוחות פרטיים בהם סטודנטים, משפחות ב Relocation באופן עצמאי, רווקים ורווקות והן ללקוחות עסקיים באמצעות מחלקה ייעודית המטפלת אך ורק בלקוחות הנמצאים בחו"ל במסגרת מקום עבודתם. DavidShield מבטחת למעלה מ-50% משליחי החברות הישראליות בחו"ל ובין לקוחותינו משרד הביטחון, משרד החוץ, בנקים וארגונים פיננסים, חברות היי-טק, חברות מזון ובניה.


ביטוח רפואי שמתאים לישראלים
כשמתגוררים רחוק מישראל, דווקא ברגעים הרגישים ביותר יש לפתע משמעות לשירות אישי, זמין ואיכותי מנציג שירות דובר עברית. זו אינה קלישאה שביטוח בריאות פרטי מעניק שקט נפשי, מחקרים מוכיחים שכיסוי רפואי מקיף מגדיל את סיכויי השלמת תקופת הרילוקיישן שנקבעה מראש.
הניסיון, הזמינות והנגישות לנציג שירות אישי, מייצרים חווית שירות המשפרת לאין שיעור את שביעות רצון מבוטחינו.

הביטוח הרפואי שלנו בשגרה ובחירום
כדי להעניק ביטוח רפואי טוב בחו"ל, נציגינו עוברים הכשרות מקיפות אשר מאפשרות להם להתמודד ביעילות מרבית תוך הקשבה ויחס אישי למבוטח הפונה לקבלת שירות רפואי כמו ביצוע בדיקות מעבדה, בדיקת הריון או התפתחות הילד, רכישת תרופה, טיפול רפואי בחירום ואף ניתוחים ואשפוזים.

ביטוח רפואי אינו ביטוח נסיעות
הוא מכיל כיסויים רחבים ומקיפים בשגרה ובחירום וחשוב לעמוד על ההבדלים כדי לא להיקלע למצב בו פניה לרופא או לבדיקות שבשגרה תהינה כרוכות בתשלום לא מתוכנן ולעיתים אף גבוה.

 

  • הביטוח הרפואי שלנו מכסה פניות לרופא, בית חולים, מעבדה ובית מרקחת.
  • אין בו "אותיות קטנות".
  • אם קיבלת הצעה לביטוח רפואי מחברה בחו"ל ואתה מתלבט או מתקשה לרדת לעומקה, אתה מוזמן לפנות אלינו ונסייע לך ככל שניתן לאתר את ההבדלים בין התוכניות כדי להימנע מהפתעות בשלב מאוחר יותר.